Декоративні кролики по своїй природі не потребують особливого догляду. Безумовно, деякі процедури по догляду виконувати потрібно, але тільки найменшу їх частину. Так, для підтримки краси шерстки вихованця її потрібно розчісувати один раз в тиждень, і два рази в тиждень під час линьки. Охайність цих звірків дає можливість їх господарям не напружуватися, адже часто все гігієнічні процедури вони виконують самостійно. Правда, деякі породи кролів, наприклад, ангорские, через свою довгу шерсть можуть швидко перетворитися в недоглянутого баранчика. Тому такі декоративні кролики потребують стрижках.
Зробити стрижку своєму вихованцеві сьогодні можна в спеціалізованому зоосалон. Якщо ж Ви не довіряєте стрижку вихованця нікому і хочете провести її самостійно в домашніх умовах, то Вам знадобляться гребінець і машинка для стрижки. На початку кролика потрібно викупати зі спеціальним шампунем і після цього дати вовни повністю просохнути. Тільки суху шерсть можна починати стригти.
Щодо стрижок для кроликів , то вони створюються найрізноманітніші. Часто це стрижки нагадують собачі, коли у кролика залишається шерсть лише на хвості, лапках і вухах. Також шерсть може повністю забиратися і з голови тварини, не зачіпаючи тільки вушка. Вообщем стрижки можуть бути самими різними, головне не експериментувати, якщо Ви не впевнені в своїх силах, а довірити це копітка справа фахівця.