Гіпоалергенні корми для собак - для вихованців з чутливим травленням
Травень, 2013
Про все

Гіпоалергенні корми для собак - для вихованців з чутливим травленням

Спеціальний продукт, в основі якого лежить саме нешкідливе м'ясо, яке не здатне викликати побічні дії ...

Алергія - вельми поширений недуга, який може з'явитися як у крихітного пекінеса, так і у кавказької вівчарки будь-якої статі і віку. Як і у людей, вона може бути викликана чим завгодно. Але найчастіше, є результатом неправильного і незбалансованого харчування , а іноді - просто не відповідає конкретної собаці, незважаючи навіть на приналежність до преміум-класу.

Але і в такому випадку виробники харчування для домашніх вихованців знайшли вихід - вони створили гіпоалергенні корми для собак . Спеціальний продукт, в основі якого лежить саме нешкідливе м'ясо , не здатне викликати побічні дії - ягнятина, риба тріскових порід - все це покликане полегшити страждання Вашого чотириногого друга. Як злакової добавки, яка компенсує недолік вітамінів групи B, найчастіше, в такому кормі використовується рис . Амінокислоти і тваринний білок проходять процедуру гідролізу, яка робить їх легко засвоюваними.

Гіпоалергенні корму для собак випускається в двох різновидах: сухі і консерви. Широкий асортимент продукції обумовлений тим, що алергія проявляється як у дуже великих, так і у дуже маленьких собак, а, значить, структура і консистенція цих кормів повинна бути різною.

Гіпоалергенні консерви включають виключно натуральні дієтичні інгредієнти. У їх складі Ви ніколи не зустрінете сої, надмірного вмісту вуглеводів, кальцію, солей натрію, а також ароматизаторів і барвників. У зв'язку з цим, таке харчування, особливо професійне, може обійтися Вам недешево. Але за натуральні дієтичні продукти завжди доводиться платити більше . Втім, коли справа стосується здоров'я та життя члена Вашої сім'ї, про гроші замислюєшся в останню чергу.

І найважливіше, пам'ятайте, що переводити собаку на гіпоалергенні корми необхідно тільки після консультації з ветеринаром . Так як самостійно точно визначити, що Вашому вихованцеві можна вживати в їжу, а що - ні, без лабораторних досліджень Ви не зможете.