Якщо Ви зважилися розводити кролика декоративного, то важливо подбати про просторе житло для нього, де повинні поміститися лоток, поїлка, годівниця і будиночок для відпочинку. Клітка для кролика повинна бути обладнані пластиковим піддоном, так як гратчастий піддон може шкодити лапок звірка. Дно клітини не слід вистилати тирсою або соломою, інакше кролик буде ходити в туалет по всій клітці. Дно клітці не повинно бути слизьким. В якості туалету буде відмінно служити спеціальний лоток з соломою, папером, тирсою або стружкою від листяних дерев. Зерновий корм краще помістити в важку мисочку, наприклад, керамічну. Сіно для звірка можна помістити в ясла, які, як і автопоїлка кріпляться на стінці клітини.
Кролики декоративні потребують рясного просторі, тому вибирати для них клітку необхідно з великими габаритами. У будь-якому випадку розмір клітини не повинен бути менше 1 м. Якщо клітина буде менше, то подорослішали кролики декоративні будуть відчувати сором і можуть навіть захворіти від регулярного нерухомий спосіб життя. Важливо розуміти, що тваринки не тільки ночують, а проводять основну частину часу в клітці, тому слід подбати про хороші умови для них.
Кролики декоративні повинні міститися в чистоті, тому клітку слід оснастити гратами на піддон. У клітці обов'язково повинні бути годівниця, поїлка і сінник. Також в клітці повинен бути маленький будиночок, в якому кролик зможе залишитися наодинці з собою і відпочити від навколишнього середовища. Якщо кролиця вагітна, то важливо оснастити клітку будиночком, в якому також буде місце для кроленят.